Fogadóórák szülők számára a 2014-2015-ös tanévben PDF Nyomtatás E-mail

 

 

Tanítók

Orbán Gabriella (E.A): szerda 8-9

Csóti Csilla (E.B): kedd 8-9

Mandel Gabriella (E.C): péntek 12-13

Dávid-Szabó Cecília (E.D): kedd 10-11

Dima Éva (1.A): csütörtök 12-13

Straf Antuanela Flavia (1. B): péntek 11-12

Kovács Csilla Irma (1.C): szerda 10-11

Kajtár Edit (1.D): szerda 13-14

Bartis Ágnes (2.A): péntek 13-14

Szakács-Erőss Gabriella (2.B): hétfő 13-14

Tamás Erika (2.C): péntek 12-13

László Hajnal (3.A): szerda 13-14

Mezey Anna Katalin (3.B): hétfő 9-10

Molnár Irma Gyöngyike (3.C): hétfő 13-14

Portik Judith (3.D): csütörtök 12-13

Dajka Rozália (3.E): kedd 12-13

Nagy Anna-Mária (4.A): csütörtök 13-14

Bodó Zsuzsa Katalin (4.B): csütörtök 13-14

Ábrahám Szerén (4.C): kedd 10-11

Vild Emese (4.D): kedd 9-10

 

Osztályfőnökök

Ferencz Hajnal (5.A): szerda 9-10

Flinta István (5.B): szerda 12-13

Balázs Boróka (5.C): kedd 9-10

Császár Tünde Márta (5.D): kedd 11-12

Dávid Zoltán (6.A): hétfő 13-14

Bogdán Mária Emese (6.B): hétfő 12-13

Kémenes Éva (6.C): csütörtök 10-11

Kovács Gabriella (6.D): csütörtök 14-15

Borsos Magdolna (7.A): hétfő 10-11

Ábrahám Zsófia (7.B): péntek 9-10

Bota Szilamér (7.C): kedd 11-12

Forró Gerda Mária (7.D): szerda 10-11

Szabó Anna-Mária (8.A): hétfő 10-11

Fodor Ildikó (8.B): péntek 15-16

Kömény Ildikó (8.C): hétfő 11-12

Geréd Piroska (8.D): szerda 11-12

Fülöp Álmos (8.E): szerda 10-11

 

Igazgatók

Téglás Sándor iskolaigazgató: hétfő-péntek 9-14

Kerekes Szilárd igazgatóhelyettes: hétfő-péntek 9-14 (kivétel: hétfő 11-12, kedd 12-13, csütörtök 11-14 között)


Javasoljuk a kedves Szülőknek, hogy előzetesen - telefonon vagy írásban - jelentkezzenek be a fogadóórára a tanítónál/osztályfőnöknél!

Amennyiben a fogadóóra időpontja nem megfelelő, írásban vagy telefonon egyeztessenek más időpontot a tanítóval/osztályfőnökkel!

(NIÁI Igazgatóság)

 
Nagy Imre Általános Iskola, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates