A mi Nagy Imrénk vetélkedő 2014 PDF Nyomtatás E-mail

Iskolánk névadója emlékének ápolására a különleges hét Nagy Imre napján (április 7-én) A mi Nagy Imrénk vetélkedőt hirdetünk 3-4. osztályos tanulóinknak. A versenyre meghívjuk a csíkszeredai iskolák 1-1 negyedik osztályos csapatát is.

 

A vetélkedőre várhatóan 12 órától kerül sor az Iskola épületében.

A vetélkedőre 4 fős csapatok jelentkezését várjuk, osztályonként egyet. Amennyiben a helyszín ezt megengedi, szurkolók jöhetnek tanítói felügyelet mellett nézni, szurkolni, tanulni.

A vetélkedő feladványait a mellékelt segédlet történeteiből és illusztrációiból fogjuk összeállítani.

Annak érdekében, hogy a vetélkedő látványos és tanulságos legyen a versenyzők és a nézők számára egyaránt, a feladványok – lehetőség szerint – szóban (kivetítve) kerülnek bemutatásra, a versenyzők pedig a szervezők által elkészített táblákkal és/vagy írásban válaszolnak. A válaszokat – lehetőség szerint – azonnal pontokkal értékeljük, a pontokat eredménytáblán mutatjuk be.

(Igazgatóság, 2014. március 31.)

Attachments:
Download this file (Nagy Imre vetelkedo 2014 segedlet.pdf)Nagy Imre vetelkedo 2014 segedlet.pdf[Segédlet A mi Nagy Imrénk vetélkedőhöz]3527 Kb
 
Nagy Imre Általános Iskola, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates