Előkészítő osztályba való beiratkozással kapcsolatos tudnivalók - 2018 PDF Nyomtatás E-mail

Tisztelt Szülők!Tanévnyitó 2017 BÁ

Iskolánk 4 előkészítő osztály indítását tervezi a 2018-2019-es tanévre.

2 előkészítő osztály az iskolaépületben, 1 osztály a Csipike Napközi Otthonban, 1 osztály a Micimackó Napközi Otthon Napraforgó épületében fog várhatóan tanulni. A napközi otthonokban tanuló osztályok 1. osztálytól kezdve az iskolaépületben folytatják tanulmányaikat.

Az Iskola épületében tanuló előkészítő osztályokat Kovács Csilla Irma illetve Straf Antuanela Flavia tanítók, a Napraforgó épületben tanuló osztályt Kajtár Edit tanító fogja tanítani. A Csipike Napközi Otthonban induló előkészítő osztály tanítóját még nem tudjuk nevesíteni.

 

 

Gyermeküket március 8-26. között, munkanapokon 8-16 óra között írathatják be Iskolánkba.
Kérjük azokat a szülőket, akik csak 16 óra után vagy szombaton tudnak bejönni az Iskolába, hogy előzetesen kérjenek időpontot a 0266-310612-es telefonszámon!

 

A beiskolázás során Iskolánk fogadja valamennyi - a beiskolázási körzetéhez tartozó - gyermeket. Erre 100 hely áll a rendelkezésünkre. A szabadon maradó helyeket az Iskola beiskolázási körzetén kívül lakó gyermekek foglalhatják el.

 

A beírt gyerekek osztályokba való besorolásáról az Iskola beiskolázási bizottsága dönt; NEM a beiratkozás sorrendje határozza ezt meg!

 

Iskolánk beiskolázási körzete:

Akác utca, Apor Péter utca, Aratástető utca, Barancs utca, Borvíz utca, Búza utca, Csütörtök utca, Decemberi forradalom utca, Fűzfa utca, Gyár utca, Hajnal utca, Hargita utca, Hunyadi János utca (az Unió utcától a Márton Áron utcáig terjedő szakasza), Kós Károly utca, Kossuth Lajos utca (páros házszámok), Levendula utca, Márton Áron utca, Mézesek utca, Mogyorós utca, Nagy István festő sétány, Nagyrét utca, Octavian Goga sétány, Olt utca, Pipacs sétány, Reménység utca, Sarkadi Elek utca, Sas utca, Stadion utca, Székely Mózes utca, Szent Ágoston tér, Szentkirály utca, Szív utca, Tanorok utca, Tarló utca, Temesvári sugárút (a Szabadság-tértől a Nagyrét utcáig), Tető utca, Vadász utca, Zenit utca.

 

Beiratkozáshoz szükséges iratok:

  • kérés (típusnyomtatvány; az Iskola adja);
  • a szülő személyazonossági igazolványa (eredeti + fénymásolat az eredetiről; szükség esetén a Titkárságon elkészítjük a másolatot);
  • a gyerek keresztlevele (eredeti + fénymásolat az eredetiről; szükség esetén a Titkárságon elkészítjük a másolatot);
  • oltási és iskolaérettségi igazolás (a családorvos állítja ki);
  • iskolaérettségi felmérés (csak azon gyerekek esetében szükséges, akik a 6. életévüket 2018. augusztus 31-e után töltik be);
  • irattartó (boríték típusú, karton).

 

Iskolaérettségi felmérés

Azon gyerekek, akik 2018. augusztus 31-e után töltik be a 6. életévüket, csak iskolaérettségi felmérést követően írhatók be előkészítő osztályba. Ezen gyerekek szülei az Iskola Titkárságára benyújtott kérésben kérhetik gyermekük iskolaérettségi felmérését. Az iskolaérettségi felmérést Geréd Piroska tanácsadó tanár végzi el az egyéni fejlesztő teremben (földszint A szárny, 12. terem) március 1-23. között.


Az érdeklődő szülők és gyerekek március 6-án (kedden) találkozhatnak az induló előkészítő osztályok tanítóival.

Kajtár Edit tanító a Micimackó Napköziotthon Napraforgó épületében 16-17 óra között,

Kovács Csilla Irma tanító a 40. tanteremben (3. emeleten) 17-18 óra között,

Straf Antuanela Flavia tanító a 41. tanteremben (3. emeleten) 17-18 óra között fogadja az érdeklődőket.

 

Az előkészítő osztályaink névsorát és a szabadon maradt helyeink számát március 30-án tesszük közzé.

 

Tanévnyitó 2017 BÁ


(NIÁI Igazgatóság, 2018)

 
Nagy Imre Általános Iskola, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates