Személyi jövedelemadójuk 2%-ával Iskolánkat támogatták

A következő személyek személyi jövedelemadójuk 2%-át az Iskolánk mellett működő Nagy 12 Imre Egyesületnek ajánlották fel 2013-ban:

 

Aczél Hajnalka, András Éva, András Róbert, Antal Előd, Antal Endre, Antal Ildikó, Bajkó Árpád, Bakk-Velcz Edit, Balogh Attila, Balogh Diana, Bara Lajos, Barta Júlia, Bartalis Lajos, Bartha Éva, Bartos Zsuzsa, Becze Beáta, Bedő Aranka, Bencze Levente, Benő Zsuzsánna, Biró Attila, Bodó Erzsébet, Bodó Liviu, Bodó Rita, Bodó Zsuzsa, Bogos Mária, Borsos Magdolna, Borviz Attila, Borviz Hajnalka, Bota Szilamér, Cnejevici Sonia, Csáki Károly, Császár Éva, Csavar Noémi, Csillag Erika, Dajka Rozália, Darvas Edit, Dávid Antal, Dávid Katalin, Dávid Klára, Dávid Tünde, Dobos László, Dorgó Attila, Drobotă Livia, Erőss Mária, Fejér Anna, Fénya József, Ferencz Árpád, Ferencz Éva, Ferencz Hajnal, Fodor Enikő, Fodor Erika, Fodor Levente, Fülöp Álmos, Gábor László, Gáll András, Gáll Csilla, Gáll Csilla Hajnal, Gere Tünde Mária, Gergely Gábor, Golicza Hajnal, György Tibor, Hajdu Mihály, Haţegan Corina, Hompoth Erzsébet, Horváth Magdolna, Imecs Ildikó, Jakab Arnold, Jakab Mária, Jakab Mária, János Katalin, Kacza Olga, Kanabé Gabriella, Karácsony Erika, Kedei-Engi István, Kelemen Attila, Kelemen Gyöngyi, Kelemen Hajnal, Kémenes Éva, Kiss Erika, Korodi János, Kosa Kinga, Kosa Melinda, Kömény Ildikó, Köpe Csaba, Kövér Gabriella, Lacz Mónika, Lajos Árpád, László Attila, László Manci, Lőrincz László, Lőtény Zoltán, Lukács Attila, Mandel Csaba Zsolt, Mandel Éva, Mandel Zoltán, Manea Ildikó, Manea István, Martini Attila, Márton Emese, Mezey Anna Katalin, Mihály Ottó, Miklós Csaba, Miklós Zoltán, Molnár Attila, Molnár Tünde, Moscu Nicoleta, Nagy Ildikó, Nedelka Klára, Nyerges Edit, Orbán Adél, Orbán Gabriella, Orbán László, Puşcaş Ştefan, Puskás Annamária, Salamon Lilla, Salló Gábor Barna, Salló-Lőrincz Izabella, Sándor Rozália, Sebestyén Klára, Simon Gábor, Simon Katalin, Straf Antuanela Flavia, Szabó Anna-Mária, Szabó Zoltán, Szántó Gabriella, Szász Imre, Szentes Gábor, Szőcs Mária, Szőcs Piroska, Tamás Emil, Tamás Katalin, Tamás Norbert, Tankó Erika, Tankó János, Tankó József, Tatár Béla, Téglás Sándor, Téglás Klára, Timár Edith, Timár Tamás, Tódor Domokos, Toós Zsuzsánna, Tóth Anna-Mária, Váncsa Tünde, Végh Adél, Végh Eduárd, Vorzsák János, Zavaszki Rozália, Zolya Zsolt, Zsók Tibor.

Köszönjük szépen!

(Igazgatóság - Nagy 12 Imre Egyesület Vezetősége)

 
Nagy Imre Általános Iskola, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates