Végzős diákok záróvizsgájával kapcsolatos tudnivalók PDF Nyomtatás E-mail

A záróvizsga-eredményeket június 29-én (kedden) 14 óráig közzéteszi az Oktatási Minisztérium a http://evaluare.edu.ro oldalon. Az eredményeket kifüggesztjük Iskolánk parkoló felőli bejáratára.

Az eredmények megtekintéséhez szükség lesz a záróvizsga során kapott kódra.

Június 29-én 16-19 óra között illetve június 30-án (szerdán) 8-12 óra között lehet megfellebbezni a vizsgaeredményeket Iskolánk Titkárságán.

Amennyiben több vizsgajegyet is meg akarnak fellebbezni, minden egyes vizsgajegy megfellebbezésére töltsenek ki egy újabb űrlapot.

A fellebbezési kérést a diák és a szülő is alá kell írja.

A fellebbezés benyújtható személyesen vagy beküldhető a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. drótpostacímre.

A fellebbezés eredményeként a vizsgajegy növekedhet, de csökkenhet is.

A fellebbezés nyomán kapott vizsgajegy már nem változtatható.

A megfellebbezett vizsgadolgozatok végleges eredményeit július 4-én (vasárnap) kifüggesztjük Iskolánk parkoló felőli bejáratára.

(Igazgatóság, 2021.6.28.)