Nagy I. Hírlap
2. szám PDF Nyomtatás E-mail

Nagy I. Hírlap 2. szám2014 januárjában napvilágot látott a Diáktanács által szerkesztett hírlapunk 2. száma.

A szerkesztők munkáját Ferencz Hajnal, Geréd Piroska és Dávid Zoltán tanárok irányították.

A lap megjelenését a Zenit Plusz Kft. támogatta.

A lapot az alábbi hivatkozásra kattintva töltheti le.

Attachments:
Download this file (NagyI Hirlap 02.pdf)Nagy I. Hírlap 2. szám[Nagy I. Hírlap 2. szám]2505 Kb

1. szám PDF Nyomtatás E-mail

Nagy I. Hirlap 1. szamA Nagy I. Hírlap 1. száma 2013 márciusában látott napvilágot, András Dóra 6.D, Balázs-Bécsi Eszter 6.D, Kelemen Dóra 8.D, Kiss Réka 7.B, Lenk Renáta 7.A, Máró Ágota 6.E, Nagy Boróka 5.D, Orosz Anita 5.D, Péter-Balázs István 8.C, Szőcs Katalin 7.D és Versics Orsolya 6.E szerkesztésében. A szerkesztők munkáját Ferencz Hajnal, Geréd Piroska és Bota Szilamér tanárok irányították. A lap megjelenését a Zenit Plusz Kft. támogatta.

A lapot az alábbi hivatkozásra kattintva töltheti le.

Attachments:
Download this file (NagyI Hirlap 01.pdf)Nagy I. Hírlap 1. szám[Nagy I. Hírlap 1. szám]3004 Kb